John MacArthur

NOVÝ ZÁKON – komentář verš po verši

Publikace podrobného jednosvazkového komentáře k celému Novému zákonu. Dílo vychází z konzervativní evangelikální tradice. Komentář jde do hloubky, ale zůstává přístupný běžnému čtenáři, a proto vynikající volbou pro pastory i laiky.

  • Autor: John MacArthur
  • Počet stran: 1010
  • Rok vydání: 2018
  • Rozměry: 16cm X 22cm
  • Vazba: tvrdá
  • Vydavatel: Didasko
  • ISBN: 978-80-87587-08-9

1 190 

Katalogové číslo: 1 Kategorie: ,

Popis

Doporučení:

Předkládaný komentář představuje fundovanou odbornou práci, jejíž autor John MacArthur, je věrným kazatelem a osvědčeným vykladačem Bible, který věří, že Boží slovo je neomylné a Bohem vdechnuté. Díky tomu, že velmi jasně a do hloubky vysvětluje biblické pravdy, se stane vítaným pomocníkem jak pro osobní studium, tak pro zvěstování Božího slova. Jak slibuje, vysvětluje Boží pravdu verš po verši.

PAUL WASHER

kazatel, evangelista, zakladatel HeartCry Missionary Society

 

 

Len ťažko by sme v dnešnej dobe hľadali kazateľa, ktorý by viac ako polovicu storočia verne a konzistentne kázal a vykladal Božie slovo verš po verši s takou vášňou a nasadením ako John MacArthur. Tento komentár je ovocím jeho služby výkladového kázania, ktoré sa stalo vzorom pre kazateľov po celom svete. Je veľkým Božím požehnaním pre Slovensko a Česko, že časť jeho celoživotného diela máme preloženú v jazyku, ktorému rozumieme. A teším sa tiež tomu, že tu ostane aj pre budúce generácie.

PETER BRUNCKO

Pravda v láske, www.pravdavlaske.sk

člen sboru BJB Bernolákovo

 

,,Posvěť je v pravdě, tvé slovo je pravda (Jan 17,17). Kristova přímluvná modlitba se naplňovala v dějinách církve od jejího vzniku. Dějiny jsou rovněž důkazem, že zvěstování Božího Slova v pravdě byl zápas, který mnohdy stál i lidský život věrných Božích následovníků. Jsem vděčný za všechny, kteří i v dnešní době liberálních názorů stojí na Božím Slově a tyto pravdy vyučují a zvěstují. Děkuji Bohu za službu Johna MacArthura, který stojí věrně v této službě. Jeho komentář k Novému Zákonu nám umožňuje Boží pravdy pochopit v širších souvislostech.

PAVEL KACZMARCZYK

ředitel Xcampu

člen sboru SCEAV Třanovice