Edward T. Welch

Lucinčino zatloukání

Někdy je opravdu těžké říct pravdu a přiznat, že jsme udělali něco špatně. Zároveň chceme, aby naše děti byly pravdomluvné. Chceme jim důvěřovat. Jak toho docílit? Tomu se věnuje knížka Lucinčino zatloukání. Je to knížka o selhání, vyznání, a především o radosti z pravdy a odpuštění.

  • Autor: Edward T. Welch
  • Rok vydání: 2023
  • Vydavatel: 360° Rethink
  • Vazba: tvrdá
  • Rozměry: 220x220
  • Počet stran: 44
  • ISBN: 978-80-907745-6-8

249 

Kategorie: , Štítek:

Popis

Lucinka Mývalová dostala pětku z testu z matematiky a cítí se hrozně. Jenže to není ta největší šlamastika – zalhala, protože se jí nechtělo učit, a teď zatlouká, aby se neprovalila pravda. Ed Welch pomocí úžasného příběhu od Jocelyn Flanders provádí děti procesem vyznání a prosby za odpuštění. Zároveň poukazuje na to, že hlavní roli v pravdomluvnosti dětí hraje jednání rodičů. A tak v závěru knížky Ed Welch vysvětluje, jak vytvořit milující bezpečné prostředí, ve kterém se oslavuje pravda a děti se nebojí přiznat chybu.


Edward T. Welch, M.Div, PhD, je psycholog s licencí a člen fakulty CCEF. Získal titul Ph.D. v poradenství (neuropsychologie) na University of Utah a má titul Master of Divinity z Biblical Theological Seminary. Téměř čtyřicet let pracuje v poradenství a napsal mnoho titulů na téma deprese, strachu a závislosti. Mezi jeho knihy biblické pastorace patří například Když jsou lidé velcí a Bůh malý; Deprese – vzhlédnout ze tmy; Addictions: A Banquet in the Grave; Crossroads: A Step-by-Step Guide Away from Addiction; Running Scared: Fear, Worry, and the God of Rest; When I Am Afraid: A Step-by-Step Guide Away from Fear and Anxiety; Side by Side: Walking with Others in Wisdom and Love; a Small Book about a Big Problem: Meditations on Anger, Patience, and Peace. Také editoval knížky Jak Karlíka zradilo ouško, Henry Says Good-Bye a Caspian Crashes the Party.

Joe Hox, vyrostl na farmě na jihu Iowy. Tam si kreslil, kdykoliv nemusel plevat bodláčí nebo krmit vepře, a podle jeho křivých řádků sena bylo všem jasné, že si vybere umění místo farmaření. Joe získal titul BA v oboru umění a vzdělávání na Dordt College a titul MA na University of Nebraska. Žije se svou manželkou a čtyřmi dětmi v městě Pella v Iowě, kde ilustruje a vyučuje umění. Joe ilustroval všechny knihy ze série Dobrá zpráva pro malá srdce.

Mohlo by se Vám líbit…