Jóga a Bible

Bývalý jogín ukazuje, že józe, bojovým uměním, zenu a jiným východním filozofiím se nikdo nevěnuje nezávisle na jejich duchovním pozadí.

80 

Popis

Bývalý jogín, ukazuje v tomto souhrnu, že józe, bojovým uměním, zenu a jiným východním filozofiím se nikdo nevěnuje beztrestně. Všechny uvedené mají duchovní podtext.

„Jóga a Bible“ je současně svědectví o prožité zkušenosti a jasné varování znalce, který vysvětlujenebezpečí různých forem asijského mysticismu. Autor se ale především opírá o Bibli, aby čtenářům otevřel cestu, která vede z mentálního otroctví k úplnésvobodě. Touto cestou je Ježíš Kristus, který jediný mohl o sobě říci: „Když vás Syn (Boží) osvobodí, budeteskutečně svobodní“ (Jan 8,36).

DANIEL DOSSMANN, skladatel a profesionální kytarista, uplatňoval své hudební nadání v různých francouzských skupinách. Při svém duchovním hledání uskutečnil se svou manželkou dvě cesty do Indie. Během druhé cesty osvobodilo studium Bible jeho život spoutaný okultismem. Daniel a FrançoiseDossmannovi se po biblickém školení stali misionáři jihoamerického křesťanského rozhlasového vysílání s mezinárodním dosahem (HCJB).

Additional Information