John MacArthur

STARÝ ZÁKON – komentář verš po verši

 

Publikace podrobného jednosvazkového komentáře k celému Starému zákonu. Dílo vychází z konzervativní evangelikální tradice. Komentář jde do hloubky, ale zůstává přístupný běžnému čtenáři, a proto vynikající volbou pro pastory i laiky. Tento svazek navazuje na komentář k Novému zákonu vydanému v roce 2013.

  • Autor: John MacArthur
  • Počet stran: 1153
  • Rok vydání: 2015
  • Rozměry: 160 x 220
  • Vazba: tvrdá
  • Vydavatel: Didasko
  • ISBN: 978-80-87587-17-1

1 290 

Kategorie: ,

Popis

Se službou Johna MacArthura jsem se seznámil před mnoha lety. Přečetl jsem a prostudoval celou řadu jeho knih. Dodnes, když studuji Písmo a hledám správný smysl biblického textu, se chci seznámit především s výkladem Johna MacArthura. Nepochybuji o tom, že MacArthurův komentář ke Starému Zákonu přinese obohacení a požehnání poctivým studentům Božího Slova.

Ing. Otakar Vožeh
ředitel mezinárodní misijní společnosti „iConnect International”
(www.iconnect-international.org).

Komentář Johna MacArthura ke Starému zákonu rozhodně vítám a osobně doporučuji všem badatelům Písma. Pro přístupné a čtecí kvality se ho nezdráhám nabídnout i nekřesťanům, kteří se snaží porozumět textům Bible obecně. Považuji komentář za obohacení, jak na půdě akademické, tak i ve sborovém vzdělávání, potažmo každodenním životě křesťana.

Vladislav Vovkanič, DiS
asistent kazatele a misíjní pracovník
sbor BJB Praha 3

„Význam Písma je Písmo,“ je výrok Johna MacArthura, kterého si velmi vážím pro jeho hluboké znalosti Božího slova, které se odrážejí i v tomto přehledném a uceleném komentáři. MacArthurův komentář pravidelně používám při osobním studiu Božího Slova i při přípravě kázání a vyučování. Také mé ženě a dětem je velkou pomocí při čtení a studiu Písma. Věřím, že pro každého věrného studenta Bible bude komentář povzbuzením a podporou na cestě poznávání Pána skrze porozumění jeho Slovu.

Ing. Aleš Novotný
starší Biblického sboru křesťanů v Kladně